Blog od kuchni czyli co o wpisach mówią statystyki – krótkie podsumowanie

Anna Kaliszewska01 czerwca 2017Komentarze (0)

Zanim zaczęłam prowadzić własnego bloga byłam ciekawa jak blogi na które zaglądam wyglądają i funkcjonują „od kuchni”. Zajrzenie do środka bloga wydawało mi się równie intrygujące jak zajrzenie za kulisy w teatrze 😉

Po założeniu bloga obejrzałam więc z zainteresowaniem i entuzjazmem jego wnętrze, a teraz na bieżąco śledzę statystyki.

To właśnie ze statystyk wiem które z poruszonych przeze mnie na blogu tematów interesują Cię bardziej, a które mniej.

Najpopularniejszym wpisem na blogu okazał się, ku mojemu zaskoczeniu, wpis: Mały ZUS w spółce cywilnej – czy wspólnik może opłacać preferencyjne składki?. Cieszę się, że bloga odwiedzają początkujący przedsiębiorcy, którzy mogą dzięki niemu zdobyć potrzebne informacje i rozwiać pojawiające się wątpliwości. Pod tym wpisem pojawiło się też najwięcej komentarzy, które bez wątpienia wzbogaciły wpis.

Niezwykle popularna okazała się również zakładka O mnie. Jeśli również chciałbyś dowiedzieć się nieco o mnie, a nie tylko o spółce cywilnej – zapraszam 🙂

Chętnie odwiedzaliście również artykuł, który daje odpowiedź na pytanie czy istnieje rejestr spółek cywilnych. Jeśli interesuje Cię ten temat polecam Ci również wpis o nieco przewrotnym tytule jak znaleźć spółkę cywilną w KRS.

To było TOP 3.

Najmniejszym zainteresowaniem z kolei cieszyły się wpisy:

Wykluczenie wspólnika ze spółki cywilnej – parasol ochronny dla wspólników – niezwykle przydatny z punktu widzenia praktyki wpis dotyczący wprowadzenia do umowy spółki możliwości wykluczenia wspólnika działającego na szkodę spółki.

Czy spółka cywilna może być pracodawcą? odpowiadający na pytanie czy pracodawcą może być spółka czy jednak  pracowników zatrudniać mogą wyłącznie wspólnicy.

Zawarcie umowy spółki cywilnej przez pełnomocnika, w którym napisałam o czym powinieneś wiedzieć udzielając pełnomocnictwa do zawarcia umowy spółki w Twoim imieniu.

Zachęcam Cię do ich przeczytania!

Jak wiesz blog jest stosunkowo młody więc najlepsze jeszcze przed nami 🙂

Jeśli jest jakieś zagadnienie o którym chętnie byś przeczytał, koniecznie daj mi znać.

{ 0 comments… add one now }

Leave a Comment

Previous post:

Next post: