Kontakt

Kancelaria Adwokacka
Anna Kaliszewska adwokat

 

ul. Libelta 1A/3A
61-706 Poznań

 

www.kaliszewska.pl

 

Tel. kom.: 661 288 963

e-mail: kancelaria@kaliszewska.pl

 

*****

Filia w Turku:

 

ul. Nowa 22/4
62-700 Turek

*****

Możesz również skontaktować się ze mną poprzez poniższy formularz kontaktowy:

Wysyłając do mnie wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych powyżej danych osobowych, imienia i nazwiska oraz adresu e-mail, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zgłoszenie. Podanie wskazanych danych jest dobrowolne, ale niezbędne do nawiązania kontaktu.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Anna Kaliszewska prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Adwokacka Anna Kaliszewska adwokat, ul. Libelta 1A/3A, 61-706 Poznań, NIP: 6681941131. Kontakt z Administratorem danych osobowych możliwy jest pod adresem kancelaria@kaliszewska.pl.

W każdym czasie możesz się do mnie zwrócić z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania. Jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności

 

Dojazd do kancelarii w Poznaniu:
 

*****

Dojazd do filii w Turku:
 

*****