Załóż spółkę cywilną

Pierwszy krok masz już za sobą. Rozważyłeś różne opcje i zdecydowałeś, że spółka cywilna najbardziej odpowiada Waszym potrzebom.

Przeglądasz dostępne w internecie informacje zastanawiając się jak to zrobić aby wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Masz jednak wątpliwości co do:

  • przebiegu procedury,
  • potrzebnych formularzy i sposobu ich wypełnienia,
  • zabezpieczenia swoich interesów w umowie spółki,
  • wniesienia wkładów i związanych z tym opłat,
  • wielu innych kwestii.

Jeśli chcesz, mogę Ci pomóc rozwiązać te problemy. Po prostu się ze mną skontaktuj – formularz kontaktowy znajdziesz poniżej.

Mogę poprowadzić procedurę rejestracji spółki cywilnej, pomóc przy konkretnych czynnościach, sporządzić dopasowaną do Twoich potrzeb i specyfiki biznesu umowę spółki albo udzielić Ci niezbędnych porad prawnych. Wybór należy do Ciebie.

Biura kancelarii znajdują się w Poznaniu i w Turku. Z przyjemnością porozmawiam z Tobą w ich zaciszu.

Jeśli jednak masz do mnie za daleko, wiedz że odległość między nami nie stanowi problemu. Dostępna technologia sprawia, że na co dzień docieram z pomocą do przedsiębiorców z całego kraju. Wszystkie szczegóły możemy omówić telefonicznie albo mailowo, a potrzebne dokumenty przesłać drogą listowną.

Co możesz zyskać korzystając z mojej pomocy?

Korzystając z mojej pomocy zyskujesz poczucie bezpieczeństwa i wysoki poziom ochrony Twoich interesów. Oszczędzasz również, będący jedną z najcenniejszych wartości, czas! Czas który możesz poświęcić na rozwój swojego biznesu.

Znane przysłowie „Lepiej zapobiegać niż leczyć” znajduje zastosowanie nie tylko w medycynie. Skorzystaj z mojej pomocy i uniknij problemów, które teraz niedostrzegalne, mogą zagrozić istnieniu Twojego biznesu w przyszłości. Napisz do mnie: