O mnie

Rodzice często z rozbawieniem powtarzają, że już jako dziecko stawałam w obronie młodszego rodzeństwa i najbliższych przyjaciół. Można więc powiedzieć, że swoje kroki na drodze do zawodu adwokata stawiałam już od najmłodszych lat.

Po ukończeniu aplikacji adwokackiej otworzyłam własną kancelarię, w ramach której doradzam przedsiębiorcom jak bezpiecznie prowadzić i rozwijać ich biznes. Doskonale rozumiem, że przedsiębiorcy potrzebują pomocy i wsparcia tak aby liczne, skomplikowane przepisy nie stanęły na drodze realizacji ich zamierzeń.

Znaczącą część mojej praktyki stanowi pomoc wspólnikom spółek cywilnych co sprawia, że bliskie są mi ich radości i obawy.

Z mojego doświadczenia wynika, że z tą formą wykonywania działalności wiąże się wiele wątpliwości. Z tego powodu postanowiłam rozpocząć nową, fascynującą przygodę i stworzyć bloga o zakładaniu i prowadzeniu spółki cywilnej, w którym znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

A po godzinach… lubię biegać, bo w bieganiu – tak jak w biznesie – trzeba mierzyć się z przeciwnościami i nigdy się nie poddawać – wtedy osiągnie się sukces.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, o czym dokładnie będę pisała, zapraszam Cię do zapoznania się z zakładką O blogu.

*****